Genel İşleyiş

Çalışma Saatleri: Okulumuz 07:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yaz dönemi ve sömestrde okulumuz açıktır.

Yemek: Yemeklerimiz aşçılarımız tarafından çocuklarımızın günlük alması gereken besin değerlerine ve mevsime uygun sebze ve meyvelerden hazırlanmaktadır. Hazır gıda ve meyve suyu kullanılmamaktadır.

Sağlık: Özellikle okula yeni başlayan çocuklarda, ilk sene bulaşıcı hastalıklardan etkilenme ihtimalleri yüksektir. Aynı zamanda bağışıklık sisteminin de güçlendiği bu dönemde, okulumuzda genel hijyen ve temizlik önlemleri alınmakta ve anne- babalarla işbirliği ve uyum içinde adımlar atılmaktadır.

Güvenlik: Okulumuz 24 saat kamera kayıt altında olup pronet tarafından 24 saat korunmaktadır. Ayrıca gün içerisinde aile dışında anneanne, babaanne, dede vs. almaya gelmesi durumunda ailenin önceden bilgi vermesi ve teslim alacak kişinin kimlik göstermesi zorunludur.

Temizlik: Temizlik okulumuzda günlük olarak temizlik personellerimiz tarafından antialerjik malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Aylık periyodik olarak okulumuz ilaçlanmaktadır. Okulumuz ‘TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL Projesi’ kapsamında ‘’BEYAZ BAYRAK’’ almıştır.

Servis: Öğrenci servisi konusunda profesyonel servis firmamız ve alanında eğitim almış şoför ve hostesler tarafından ulaşımları güven içinde sağlanır. Araç içinde emniyet kemerleri mevcut olup öğrenci takmadan araç hareket etmemektedir. Tüm bölgelere servis imkanı sağlanmaktadır.